ChessBrains.pl Interaktywny Magazyn Szachowy

Turnieje szachowe

DMP I liga

| 0 comments

W sobotę 7 września rozpoczęła się kolejna edycja Drużynowych Mistrzostw Polski zaplecza Sygnity Ekstraligi, czyli I liga. W tym roku zawody odbywają się w Szklarskiej Porębie, a zakończą się w niedzielę 15 września – równolegle do Sygnity Ekstraligi oraz II ligi.

Turniej rozgrywany jest, tak jak Sygnity Ekstraliga, systemem kołowym z udziałem 10 drużyn. Faworytem jest drużyna Warsaw Sharks, która jako jedyna ma średni ranking powyżej 2400 ELO. Na pewno o powrót do Sygnity Ekstraligi walczyć będzie Nadnarwianka Pułtusk.

Pełen skład drużyn:

Transmisja z zawodów.


Serwis turniejowy dostępny jest TU!

Wyniki I rundy:

Stół Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr Stół
1 1 5.0 Warsaw Sharks 5,0 – 1,0 GKS Pniówek 74 Pawłowice 1.0 10 1
2 2 4.5 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 4,5 – 1,5 WKSz GANT HETMAN 1.5 9 2
3 3 3.0 TS Wisła Kraków 3,0 – 3,0 Gulermak Polonia Warszawa 3.0 8 3
4 4 3.0 UKS „Hetman” Częstochowa 3,0 – 3,0 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 3.0 7 4
5 5 5.0 LKS „Wrzos” Międzyborów 5,0 – 1,0 Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 1.0 6 5

Wyniki II rundy:

Stół Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr Stół
1 10 2.0 GKS Pniówek 74 Pawłowice Gmina Pawłowice 4,5 – 1,5 Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 0.0 6 1
2 7 1.0 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 2,5 – 3,5 LKS „Wrzos” Międzyborów 4.0 5 2
3 8 1.0 Gulermak Polonia Warszawa 2,5 – 3,5 UKS „Hetman” Częstochowa 3.0 4 3
4 9 0.0 WKSz GANT HETMAN 1,0 – 5,0 TS Wisła Kraków 3.0 3 4
5 1 4.0 Warsaw Sharks 3,5 – 2,5 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 2.0 2 5

Wyniki III rundy

Stół Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr Stół
1 2 2.0 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 2,5 – 3,5 GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice 4.0 10 1
2 3 4.0 TS Wisła Kraków 3,0 – 3,0 Warsaw Sharks 5.0 1 2
3 4 5.0 UKS „Hetman” Częstochowa 4,0 – 2,0 WKSz GANT HETMAN 0.0 9 3
4 5 4.0 LKS „Wrzos” Międzyborów 2,5 – 3,5 Gulermak Polonia Warszawa 3.0 8 4
5 6 0.0 Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 1,5 – 4,5 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 3.0 7 5

Wyniki IV rundy

Stół Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr Stół
1 10 6.0 GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice 3,5 – 2,5 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 3.0 7 1
2 8 3.0 Gulermak Polonia Warszawa 2,5 – 3,5 Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 2.0 6 2
3 9 0.0 WKSz GANT HETMAN 1,5 – 4,5 LKS „Wrzos” Międzyborów 6.0 5 3
4 1 7.0 Warsaw Sharks 5,0 – 1,0 UKS „Hetman” Częstochowa 5.0 4 4
5 2 2.0 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 2,5 – 3,5 TS Wisła Kraków 6.0 3 5

Wyniki V rundy:

Stół Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr Stół
1 3 8.0 TS Wisła Kraków 4,5 – 1,5 GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice 6.0 10 1
2 4 6.0 UKS „Hetman” Częstochowa 3,0 – 3,0 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 3.0 2 2
3 5 6.0 LKS „Wrzos” Międzyborów 1,5 – 4,5 Warsaw Sharks 9.0 1 3
4 6 4.0 Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 4,0 – 2,0 WKSz GANT HETMAN 0.0 9 4
5 7 5.0 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 4,5 – 1,5 Gulermak Polonia Warszawa 3.0 8 5

Wyniki VI rundy

Stół Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr Stół
1 10 8.0 GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice 4,0 – 2,0 Gulermak Polonia Warszawa 3.0 8 1
2 9 0.0 WKSz GANT HETMAN 1,5 – 4,5 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 7.0 7 2
3 1 11.0 Warsaw Sharks 4,5 – 1,5 Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 4.0 6 3
4 2 5.0 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 3,5 – 2,5 LKS „Wrzos” Międzyborów 6.0 5 4
5 3 9.0 TS Wisła Kraków 3 – 3 UKS „Hetman” Częstochowa 7.0 4 5

Wyniki VII rundy

Stół Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr Stół
1 4 7.0 UKS „Hetman” Częstochowa 0,5 – 5,5 GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice 10.0 10 1
2 5 7.0 LKS „Wrzos” Międzyborów 3,0 – 3,0 TS Wisła Kraków 10.0 3 2
3 6 4.0 Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 2,5 – 3,5 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 7.0 2 3
4 7 8.0 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 3,0 – 3,0 Warsaw Sharks 12.0 1 4
5 8 5.0 Gulermak Polonia Warszawa 3,5 – 2,5 WKSz GANT HETMAN 0.0 9 5

Wyniki VIII rundy

Stół Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr Stół
1 10 12.0 GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice 4,0 – 2,0 WKSz GANT HETMAN 0.0 9 1
2 1 14.0 Warsaw Sharks 4,0 – 2,0 Gulermak Polonia Warszawa 5.0 8 2
3 2 7.0 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 2,5 – 3,5 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 10.0 7 3
4 3 10.0 TS Wisła Kraków 2,0 – 4,0 Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 6.0 6 4
5 4 9.0 UKS „Hetman” Częstochowa 3,5 – 2,5 LKS „Wrzos” Międzyborów 7.0 5 5

Wyniki IX rundy:

Stół Nr Pkt. Gospodarz Wynik Gość Pkt. Nr Stół
1 5 7.0 LKS „Wrzos” Międzyborów 2,5 – 3,5 GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice 14.0 10 1
2 6 8.0 Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 4,0 – 2,0 UKS „Hetman” Częstochowa 9.0 4 2
3 7 12.0 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 4,0 – 2,0 TS Wisła Kraków 10.0 3 3
4 8 5.0 Gulermak Polonia Warszawa 1,5 – 4,5 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 9.0 2 4
5 9 0.0 WKSz GANT HETMAN 1,0 – 5,0 Warsaw Sharks 16.0 1 5

Warsaw Sharks oraz GKS Pniówek 74 gmina Pawłowice awansowały do Sygnity Ekstraligi, natomiast drużyny WKSz Gant Hetman Wrocław, Gulermak Polonia Warszawa oraz LKS Wrzos Międzyborów spadły do II ligi.

Wyniki końcowe.

Szczegółowe wyniki.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.