ChessBrains.pl Interaktywny Magazyn Szachowy

Turnieje szachowe

Grand Prix FIDE Lopota 2014

| 0 comments

Już w czwartek 19 czerwca odbędzie się pierwsza runda Grand Prix kobiet rozgrywanego w Gruzińskiej miejscowości Lopota. W akcji zobaczymy 12 szachistek z Mistrzynią Świata Hou Yifan na czele.

Turniej odbywać się będzie w dniach 19 czerwca2 lipca, a dni wolne 23 i 28 czerwca.

Skład przedstawia się następująco:

yifan Hou, Yifan 2629 Chiny
koneru Koneru, Humpy 2613 Indie
muzychuk Muzychuk, Anna 2561 Ukraina
nana Dzagnidze, Nana 2541 Gruzja
zhao Zhao, Xue 2538 Chiny
wenjun Ju, Wenjun 2532 Chiny
kosteniuk Kosteniuk, Alexandra 2532 Rosja
bela Khotenashvili, Bella 2518 Gruzja
harika Harika, Dronavalli 2503 Indie
stefanova Stefanova, Antoaneta 2488 Bułgaria
Elina small Danielian, Elina 2460 Armenia
nafisa Muminova, Nafisa 2332 Uzbekistan

Transmisja

Runda 1 2014/06/19 15:00

Fot. Organizatorzy

Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg
GM Koneru Humpy 2613 1 – 0 GM Stefanova Antoaneta 2488
GM Zhao Xue 2538 ½ – ½ IM Khotenashvili Bela 2518
GM Hou Yifan 2629 1 – 0 WGM Muminova Nafisa 2332
WGM Ju Wenjun 2532 1 – 0 GM Danielian Elina 2460
GM Dzagnidze Nana 2541 ½ – ½ GM Kosteniuk Alexandra 2532
GM Dronavalli Harika 2503 ½ – ½ GM Muzychuk Anna 2561
Runda 2 2014/06/20 15:00

Fot. Organizatorzy

Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg
GM Stefanova Antoaneta 2488 ½ – ½ GM Muzychuk Anna 2561
GM Kosteniuk Alexandra 2532 0 – 1 GM Dronavalli Harika 2503
GM Danielian Elina 2460 ½ – ½ GM Dzagnidze Nana 2541
WGM Muminova Nafisa 2332 ½ – ½ WGM Ju Wenjun 2532
IM Khotenashvili Bela 2518 0 – 1 GM Hou Yifan 2629
GM Koneru Humpy 2613 ½ – ½ GM Zhao Xue 2538
Runda 3 2014/06/21 15:00

Fot. Organizatorzy

Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg
GM Zhao Xue 2538 0 – 1 GM Stefanova Antoaneta 2488
GM Hou Yifan 2629 ½ – ½ GM Koneru Humpy 2613
WGM Ju Wenjun 2532 1 – 0 IM Khotenashvili Bela 2518
GM Dzagnidze Nana 2541 1 – 0 WGM Muminova Nafisa 2332
GM Dronavalli Harika 2503 ½ – ½ GM Danielian Elina 2460
GM Muzychuk Anna 2561 1 – 0 GM Kosteniuk Alexandra 2532
Runda 4 2014/06/22 15:00

Fot. Organizatorzy

Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg
GM Stefanova Antoaneta 2488 1 – 0 GM Kosteniuk Alexandra 2532
GM Danielian Elina 2460 1 – 0 GM Muzychuk Anna 2561
WGM Muminova Nafisa 2332 0 – 1 GM Dronavalli Harika 2503
IM Khotenashvili Bela 2518 0 – 1 GM Dzagnidze Nana 2541
GM Koneru Humpy 2613 ½ – ½ WGM Ju Wenjun 2532
GM Zhao Xue 2538 0 – 1 GM Hou Yifan 2629
Runda 5 2014/06/24 15:00

Fot. Organizatorzy

Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg
GM Hou Yifan 2629 1 – 0 GM Stefanova Antoaneta 2488
WGM Ju Wenjun 2532 1 – 0 GM Zhao Xue 2538
GM Dzagnidze Nana 2541 1 – 0 GM Koneru Humpy 2613
GM Dronavalli Harika 2503 ½ – ½ GM Khotenashvili Bela 2518
GM Muzychuk Anna 2561 1 – 0 WGM Muminova Nafisa 2332
GM Kosteniuk Alexandra 2532 ½ – ½ GM Danielian Elina 2460
Runda 6 2014/06/25 15:00

Fot. Organizatorzy

Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg
GM Stefanova Antoaneta 2488 ½ – ½ GM Danielian Elina 2460
WGM Muminova Nafisa 2332 0 – 1 GM Kosteniuk Alexandra 2532
GM Khotenashvili Bela 2518 0 – 1 GM Muzychuk Anna 2561
GM Koneru Humpy 2613 1 – 0 GM Dronavalli Harika 2503
GM Zhao Xue 2538 0 – 1 GM Dzagnidze Nana 2541
GM Hou Yifan 2629 1 – 0 WGM Ju Wenjun 2532
Runda 7 2014/06/26 15:00

Fot. Organizatorzy

Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg
WGM Ju Wenjun 2532 1 – 0 GM Stefanova Antoaneta 2488
GM Dzagnidze Nana 2541 0 – 1 GM Hou Yifan 2629
GM Dronavalli Harika 2503 ½ – ½ GM Zhao Xue 2538
GM Muzychuk Anna 2561 ½ – ½ GM Koneru Humpy 2613
GM Kosteniuk Alexandra 2532 1 – 0 GM Khotenashvili Bela 2518
GM Danielian Elina 2460 1 – 0 WGM Muminova Nafisa 2332
Runda 8 2014/06/27 15:00

Fot. Organizatorzy

Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg
GM Stefanova Antoaneta 2488 1 – 0 WGM Muminova Nafisa 2332
GM Khotenashvili Bela 2518 ½ – ½ GM Danielian Elina 2460
GM Koneru Humpy 2613 ½ – ½ GM Kosteniuk Alexandra 2532
GM Zhao Xue 2538 ½ – ½ GM Muzychuk Anna 2561
GM Hou Yifan 2629 ½ – ½ GM Dronavalli Harika 2503
WGM Ju Wenjun 2532 ½ – ½ GM Dzagnidze Nana 2541
Runda 9 2014/06/29 15:00

Fot. Organizatorzy

Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg
GM Dzagnidze Nana 2541 0 – 1 GM Stefanova Antoaneta 2488
GM Dronavalli Harika 2503 ½ – ½ WGM Ju Wenjun 2532
GM Muzychuk Anna 2561 0 – 1 GM Hou Yifan 2629
GM Kosteniuk Alexandra 2532 ½ – ½ GM Zhao Xue 2538
GM Danielian Elina 2460 1 – 0 GM Koneru Humpy 2613
WGM Muminova Nafisa 2332 1 – 0 GM Khotenashvili Bela 2518
Runda 10 2014/06/30 15:00

Fot. organizatorzy

Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg
GM Stefanova Antoaneta 2488 ½ – ½ GM Khotenashvili Bela 2518
GM Koneru Humpy 2613 1 – 0 WGM Muminova Nafisa 2332
GM Zhao Xue 2538 0 – 1 GM Danielian Elina 2460
GM Hou Yifan 2629 ½ – ½ GM Kosteniuk Alexandra 2532
WGM Ju Wenjun 2532 1 – 0 GM Muzychuk Anna 2561
GM Dzagnidze Nana 2541 ½ – ½ GM Dronavalli Harika 2503
Runda 11 2014/07/01 13:00

Fot. Organizatorzy

Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg
GM Dronavalli Harika 2503 ½ – ½ GM Stefanova Antoaneta 2488
GM Muzychuk Anna 2561 ½ – ½ GM Dzagnidze Nana 2541
GM Kosteniuk Alexandra 2532 1 – 0 WGM Ju Wenjun 2532
GM Danielian Elina 2460 ½ – ½ GM Hou Yifan 2629
WGM Muminova Nafisa 2332 0 – 1 GM Zhao Xue 2538
GM Khotenashvili Bela 2518 1 – 0 GM Koneru Humpy 2613

Oficjalna strona zawodów.

Wyniki końcowe.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.